-10%

Пакет сміттєвий 65літров (10 шт LD) Супер Торба чорний (1 рул) DT000014069
46,40 ₴/рулон
41,76 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014069
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Малі пакети для сміття допоможуть вам частіше позбуватися хламу, сміття та всього непотрібного, що постійно накопичується в домі. Пакети досить міцні, але все ж необхідно стежити за тим, щоб сміття в них зходило не більш ніж зазначене на пакованні об'єму, інакше ризикуєте розлучитися пакет.
Оскільки розмір пакетів невеликий, їх можна розмістити в маленьких офісних відрах для сміття, які непомітні, зручно поміщаються під робочим столом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 80см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Матеріал(особливості) | Полителен LDPE |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Обсяг | 65л |
| Розмір зовнішній | 60см*80см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакет для сміття |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 17 мікрон |
| Форма | форма рулон |
| Колір виробу | чорний |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,76 ₴/рулон

