-10%

Мочалка залізна (а1*10 г) Наша (неіржавка) (1 пачка) DT000014202
10,11 ₴
9,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014202
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мочалки металеві — ідеальне рішення для чищення складних, глибоких забруднень посуду, дек, раковин, плит і кахлю.
Мочалки металеві не окиснюються, тривалий час зберігаючи свої первинні властивості.
Завдяки високій міцності, помноженій на довговічність і зручність у використанні, металева мочалка створить на вашій кухні нові стандарти чистоти, голосно ляснувши дверима перед ордами малоефективних, проолієних і застарілих мочалок, вимушених нещадно перебиратися через непереборний бар'єр якості.
Шкребок металевий призначений для очищення поверхонь посуду та
приладдя для запікання (сковорідки (крім тефлонових), листи, решітки
для гриля тощо) від нагару, засохлих важко віддалених забруднень і
стійких жирних забруднень. Скребок виготовлений зі спеціальної неіржавкої
металевої стрічки, яка не коле руки та не кришиться.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 7см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 320 уп |
| Матеріал виробу | Металева стружка |
| Матеріал(особливості) | нержавіюча сталь |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 70 мм*70 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | -5°С до +30°С |
| Тип | Мочалка залізна |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,10 ₴

