
Мішки ткані поліпропіленові плоскі 55х90 (Сахар50кг)арт 48 (1 шт) DT000010041
94 430,26 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010041
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Поліпропіленові мішки знайшли широке застосування в пакованні та зберіганні різноманітних сипких матеріалів. Найчастіше вони використовуються на фермах, фабриках, у приватних господарствах для зберігання зерна, крупи, борошна, цукру та багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Обсяг | 50кг |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мішок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 430,26 ₴



