
Новорічні пакети для цукерок 20х35 см 100 шт., фольговані пакетики для солодких подарунків, новорічна упаковка
39 847,87 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012472
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новорічні пакети для цукерок 20х35 см 100 шт., фольговані пакетики для солодких подарунків, новорічна упаковка
Фольгований пакет "Новий Рік" Пакети призначені для розфасовки цукерок, шоколадок та інших подарунків. Зручне містке подарункове упакування з новорічною тематикою. Підійде для упаковки подарунків на День Святого Миколая, Новий рік, Різдво та для будь-якого іншого Зимового свята! Матеріал: поліпропіленова прозора плівка Пакет із солодкими новорічними подарунками, красиво виглядає і під ялинкою, і під час вручення на ранках. Кожна дитина та дорослий чекає на свята свої улюблені солодощі! Зручне містке подарункове упакування з новорічною тематикою! як же можна придбати новорічні коробки для цукерок та подарунків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Довжина | 35см |
| Область застосування | Упаковка падарков |
| Висота зовнішня | 35см |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Ширина | 20 см |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Новогоднии свята |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 847,87 ₴/пач

