
Інкубатор із ручним переворотом Насідка на 120 яєць, побутовий домашній ручний переворот ламповий цифровий
2 027 ₴
1 824,30 ₴
- Готово до відправки
Інкубатор із ручним переворотом Насідка на 120 яєць, побутовий домашній ручний переворот ламповий цифровий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насідка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Нове |
| Переворот яєць | Ручний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Повітряобмін | Природний |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Матеріал корпусу | Пенопласт |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 120 шт |
| Гусячі яйця | 64 шт. |
| Качині яйця | 100 шт. |
| Перепелені яйця | 360 шт. |
| Індюшині яйця | 100 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Довжина: | 580 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
| Вентилятор | Без вентилятора |
Переворот яєць - ручний.
У процесі інкубації необхідно кожні 10-15 годин перевертати всі яйця, перед цим обов'язково промаркувавши їх м'яким олівцем символами Х і О.
Корпус очисника литий, виготовлений зі щільного пінопласту. У кришці містяться два оглядових вікна, які дають змогу контролювати процес інкубації.
Нагрівальний елемент: Колекція обладнана нагрівальним елементом потужністю 160 Вт (чотири лампи по 40 Вт). Постачається з цифровим терморегулятором.
Також у комплекті з атласом є: ємності для води, сітки та докладна інструкція з експлуатації.
До акваріума можна придбати додатково вологомір, овоскоп, а також інші аксесуари: питайте під час замовлення
!!! Кількість яєць вказана приблизно та залежить від типу та розміру яйця.
Колір і комплектація атласу може відрізнятися від світлин на сайті та змінено виробником на його розсуд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Переворот яєць | Ручний |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
- Ціна: 1 824,30 ₴


