
Автоклав електричний побутовий електро 20 банок Великий для домашнього консервування домашній універсальний
5 543 ₴
- Немає в наявності
Автоклав електричний побутовий електро 20 банок Великий Синій для домашнього консервування домашній універсальний
Електричний автоклав "Великий Синій" призначений для домашнього консервування різних продуктів, включно з м'ясними та рибними виробами. Пристрій неабияк прискорює процес оброблення, даючи змогу заощадити час і ресурси. Висока температура термообробки забезпечує чудові смакові якості та знищує хвороботворні бактерії.
Технічні характеристики:
- Місткість:
- 0.5 л – до 20 банок
- 1 л – до 12 банок
- Максимальний робочий тиск: 3,5 атм
- Габарити:
- Висота: 600 мм
- Ширина: 350 мм
- Маса: 21 кг
- Потужність: 2,2 кВт
- Напруга: 220 В
Комплектація
- Манометр
- Термометр
- Притискний механізм
- Ніпель
- Клапан запобіжний
- Гвинт
- Паспорт
Підготовка до роботи:
1. Встановіть манометр і термометр.
2. Укладіть щільну тканину на дно автоклава.
3. Заповніть автоклав банками, не перекладаючи їх.
4. Залийте воду так, щоб верхня банка була покрита на 1,5-2 см.
5. Закрийте кришку та створіть тиск 1,5 атм.
Процес консервування:
Нагрійте автоклав до 120 градусів, потім варіть упродовж 15-20 хвилин. Після завершення процесу дайте пристрою охолонути до 30 градусів, потім обережно витратите повітря та відкрийте кришку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Електричний (ТЕН) |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Об`єм | 30 л |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 20 шт. |
| Банку 1 л. | 12 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 5 543 ₴



