-10%

Електроконвектор термія ЕВНА-0,5/230 С2 (мш) Настінний конвектор електричний Конвекторний нагрівач
1 866 ₴
1 679,40 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електроконвектор термія ЕВНА-0,5/230 С2 (мш) конвектор електричний Конвекторний нагрівач для опалення
- Напруга живлення: 230
- Потужність: 500 Вт
- Встановлення на стіну
- Можливе встановлення на підлогу з комплектом опор, які можна придбати додатково
- Функція антизамерзання «Anti-frost»
- Захист від перегрівання
- Автоматичне підтримання температури
- Ступінь захисту оболонки IP20
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент — Zig-Zag (стрічний)
- Електромеханічний біметалевий термостат
-
Вага в пакованні 3,3 кг Вага (без упаковки) 2,9 кг Розмір в упаковці (ШхВхГ) 440х475х100 Розмір без упаковки (ШхВхГ) 400х455х115 Напруга живлення 230 В Потужність 500 Вт Спосіб установки Встановлення на стіну Ступінь захисту оболонки IP20 Клас захисту від ураження ел. струмом 2 клас Тип нагрівального елемента Zig-Zag (гольчастий) Кількість ступенів нагрівання 1 Тип термостата Електромеханічний біметалевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 5 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679,40 ₴




