
Електроконвектор термія ЕВУА-1.5/230 -2 (сп) Універсальний конвектор електричний Конвекторний нагрівач
1 768 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
-
Електроконвектор термія ЕВУА-1.5/230 -2 (сп) Універсальний конвектор електричний Конвекторний нагрівач
- Напруга живлення: 230 В
- Потужність: 1500 Вт
- Встановлення на підлогу
- Захист від перегрівання
- Автоматичне підтримання температури
- Ступінь захисту оболонки — IР20
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент — Zig-Zag (стрічний)
- Електромеханічний біметалевий термостат
-
Вага в пакованні 3,5 кг Вага (без упаковки) 3,1 кг Розмір в упаковці (ШхВхГ) 545х470х120 Розмір без упаковки (ШхВхГ) 525х495х200 Напруга живлення 230 В Потужність 1,5 кВт Спосіб установки Установка на пол Ступінь захисту оболонки IP20 Клас захисту від ураження ел. струмом 2 клас Тип нагрівального елемента Zig-Zag (голчастий) Кількість ступенів нагрівання 2 Тип термостата Електромеханічний біметалевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 3.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 768 ₴




