
Електроконвектор термія ЕВУА-2/230 -2 (сп) Універсальний конвектор електричний Конвекторний нагрівач
1 839 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
-
Електроконвектор термія ЕВУА-2/230 -2 (сп) Універсальний конвектор електричний Конвекторний нагрівач
- Напруга живлення: 230 В
- Потужність: 2000 Вт
- Встановлення на пол
- Захист від перегрівання
- Автоматичне підтримання температури
- Ступінь захисту оболонки — IР20
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент — Zig-Zag (стрічний)
- Електромеханічний біметалевий термостат
-
Вага в пакованні 3,8 кг Вага (без упаковки) 3,3 кг Розмір в упаковці (ШхВхГ) 640х470х120 Розмір без упаковки (ШхВхГ) 620х495х200 Напруга живлення 230 В Потужність 2 кВт Спосіб установки Установка на пол Ступінь захисту оболонки IP20 Клас захисту від ураження ел. струмом 2 клас Тип нагрівального елемента Zig-Zag (гольчастий) Кількість ступенів нагрівання 2 Тип термостата Електромеханічний біметалевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 444 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глибина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839 ₴




