
Овоскоп прилад для перевірки якості яєць LED-лампа 5 Вт, світлодіодний діодний Пристрій для просвічування яєць
501 ₴
450,90 ₴
- Готово до відправки
Овоскоп прилад для перевірки якості яєць LED-лампа 5 Вт, світлодіодний, пристрій для просвічування яєць
Овоскоп — це оптичний прилад для візуальної перевірки якості яєць перед закладанням вчіп і в процесі їх інкубації.
Виробляється оцінка інкубаційних яєць просвічуванням. Застосування овоскопа дає змогу виявити неякісні яйця на ранній стадії інкубування і збільшити відсоток виходу пташенят.
Овоскоп складається з корпусу, у який вмонтований вимикач живильної напруги, LED-лампи та гумового ущільнювача, який запобігає потраплянню світла лампи в очі спостерігача повз яйця і сприяє щільнішому примиканню яйця до отворів.
У комплекті два типи гумових ущільнювачів із різними діаметрами під різні типи яєць.
Технічні характеристики овоскопа O-MEGA:
- призначений для перевірки одного яйця в одиницю часу;
- видає надяскраве випромінювання за допомогою LED-лампи;
- для роботи потрібна лампа потужністю 5 Вт;
- застосовується для контролю якості яєць усіх видів свійської птиці;
- габаритні розміри — 17х5.2х5х5 см
- вага: 195 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Овоскоп |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина: | 55 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 0.195 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Омега |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Овоскоп |
| Стан | Новий |
- Ціна: 450,90 ₴




