
Інкубатор механічний Курочка Ряба ІБ100 на 100 яєць із механічним переворотом Аналоговий Пластиковий для яєць
1 415 ₴
1 273,50 ₴
- Готово до відправки
Інкубатор механічний Курочка Ряба ІБ100 на 100 яєць із механічним переворотом Аналоговий Пластиковий для яєць
Корпус Алана «Курочка Ряба» ДБ-100 допоміжно обшитий високоміцним пластиком поверх литого пінопласту, завдяки чому досягається додаткова теплоізоляція. Додатково корпус акваріума посилений зовнішнім металевим каркасом, що неабияк подовжує термін експлуатації.
Інкубатор «Курочка Ряба» ДБ-100 призначений для інкубування яєць усіх видів сільськогосподарської птиці (кур, гусей, качок, індичок, цесенок, фазанів тощо).
Обладнаний механічною системою повороту сітки, що неабияк спрощує процес перевороту яєць під час інкубації. Вам потрібно тільки потягнути за ручку двічі на добу.
Інкубатор забезпечує температуру в автоматичному режимі в діапазоні 35-40 °C.
Комплект постачання: Colder «Курка Ряба» ІБ-100, терморегулятор (електронний), термометр, сітка перевороту, ручка механізму перевороту, посібник з експлуатації, коробка упакована.
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
| Перевертання яєць | механічне |
| Живлення від мережі, В | 220 |
| Споживана потужність, Вт, не більш ніж | 50 |
| Діапазон регулювання температури, °С | 37,7 — 38,3 |
| Підтримка температури | автоматичне |
| Точність автоматичної підтримки температури, °C | 0,25 |
| Габаритні розміри, мм | 60х40х28 |
| Маса, кг, не більш ніж | 2,4 |
| Тип терморегулятора | електромеханічний |
| Тип нагрівача | лампи (2 шт. х 25 Вт) |
| Корпус Сіндіса | пінопласт, металевий каркас, пластикова обшивка |
| Тип яєць | курячі, качині, Індюшині, Фазаньї |
| Підтримка вологості | вільне випаровування |
| Комплектація | корпус; кришка пінопластова; терморегулятор O-Mega; металева решітка; ванночки (2 шт.); градусник спиртової; інструкція; пакувальна коробка |
Місткість яєць
| з переворотом | без перевороту | |
| курячих | до 70 | до 100 |
| качиних та індичих | до 40 | до 60 |
| гусячих | до 50 | до 70 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пластик, пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.25 град. |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Повітряобмін | Природний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Переворот яєць | Механічний |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електромеханічний |
- Ціна: 1 273,50 ₴





