
Інкубатор механічний Курочка Ряба ІБ100 на 100 яєць із механічним переворотом Цифровий Пластиковий для яєць
1 604 ₴
1 443,60 ₴
- Готово до відправки
Інкубатор механічний Курочка Ряба ІБ100 на 100 яєць із механічним переворотом Цифровий Пластиковий для яєць
Корпус Сінчілла «Курочка Ряба» ІБ-100 додатково обшитий високоміцним пластиком, завдяки чому досягається додаткова теплоізоляція.
Інкубатор постачається з цифровим терморегулятором, який автоматично з високим ступенем точності в процесі інкубації підтримує задану температуру.
Додатково корпус цього акваріума посилений зовнішнім металевим каркасом, що неабияк подовжує термін експлуатації.
Інкубатор «Курочка Ряба» ДБ-100 призначений для інкубування яєць усіх видів сільськогосподарської птиці (кур, гусей, качок, індичок, цесенок, фазанів тощо).
Обладнаний механічною системою повороту сітки, що неабияк спрощує процес перевороту яєць під час інкубації. Вам потрібно тільки потягнути за ручку двічі на добу.
Інкубатор забезпечує температуру в автоматичному режимі в діапазоні °C-35-40.
Комплект постачання:colder «Курка Ряба» ІБ-100, терморегулятор (цифровий), сітка перевороту, ручка механізму перевороту, посібник з експлуатації, коробка пакувальна.
Місткість яєць
| з переворотом | без перевороту | |
|---|---|---|
| курячих | до 70 | до 100 |
| качиних та індичих | до 50 | до 70 |
| гусячих | до 40 | до 60 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пенопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.25 град. |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Повітряобмін | Природний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | цифровий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Переворот яєць | Механічний |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
- Ціна: 1 443,60 ₴






