
Інкубатор механічний Курочка Ряба ДБ100 з Вентилятором механічним переворотом Цифровий Пластиковий для яєць
1 849 ₴
1 664,10 ₴
- Готово до відправки
Інкубатор механічний Курочка Ряба ДБ100 з Вентилятором механічним переворотом Цифровий Пластиковий для яєць
Інкубатор "Курочка Ряба ІБ-100" призначений для інкубування яєць усіх видів сільськогосподарської птиці: курів, гусей, качок, індичок, церок, фазанів тощо.
Обладнаний механічною системою повороту сітки, що неабияк спрощує процес перевороту яєць під час інкубації — вам потрібно тільки потягнути за ручку двічі на добу.
Наявність вентилятора сприяє правильному розподілу повітря зодіаку.
Корпус Алана "Курочка Ряба ІБ-100" допоміжно обшитий високоміцним пластиком поверх литого пінопласту, завдяки чому досягається додаткова теплоізоляція. А ще він посилений зовнішнім металевим каркасом, що неабияк подовжує термін експлуатації.
Інкубатор постачається з цифровим терморегулятором, який автоматично з високим ступенем точності в процесі інкубації підтримує задану температуру. Інкубатор забезпечує температуру в автоматичному режимі в діапазоні 35-40 °C.
Комплект постачання: Сайфіон "Курочка Ряба ДБ-100", терморегулятор (цифровий), сітка перевороту, ручка механізму перевороту, посібник з експлуатації, коробка упакована.
Місткість яєць:
| з переворотом | без перевороту | |
|---|---|---|
| курячих | до 60 | до 100 |
| качиних та індичих | до 40 | до 60 |
| гусячих | до 50 | до 70 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пенопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.25 град. |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Повітряобмін | Примусовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Переворот яєць | Механічний |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
- Ціна: 1 664,10 ₴



