
Інкубатор механічний Курочка Ряба ІБ130 на 130 яєць із механічним переворотом Аналоговий Пластиковий для яєць
1 604 ₴
1 443,60 ₴
- Готово до відправки
Інкубатор механічний Курочка Ряба ІБ130 на 130 яєць із механічним переворотом Аналоговий Пластиковий для яєць
Інкубатор "Курочка Ряба" ДБ-130 підходить для інкубації яєць усіх видів свійської птиці як у присадибних, так і в не дуже великих фермерських господарствах.
Побутові плічка "Курочка Ряба" — це побутові електроприлади, що поєднують у собі міцність конструкції, надійний електронний терморегулятор і простий в експлуатації пристрій для перевороту яєць.
Інкубатор "Курочка Ряба" ДБ-130 підходить для інкубації яєць усіх видів свійської птиці, як у присадибних, так і в не дуже великих фермерських господарствах.
Компактний і легковагий, надійний і надміцний — він стане найкращим соратником у розвитку домашнього господарства та заощадить ваш час і кошти.
Треба зазначити, що підвищена міцність акваріума досягається завдяки використанню зовнішнього металевого каркаса в обшивці.
Корпус посилений додатковим шаром із високоміцного пластику, що є гарним гарантом вдалого виведення пташенят із яєць, оскільки забезпечує додаткову теплоізоляцію.
Додатково можна сказати про пристрій повороту яєць. Інкубатор обладнаний спеціальною решіткою, на якій розміщуються яйця. Для здійснення перевороту досить потягнути решітку за ручку, яка розміщена зовні акваріума. Отже, ви збережете дорогоцінне тепло, яке просто необхідне для високих показників із виведення.
Принцип роботи акваріума ґрунтується на природному процесі нагрівання яєць насідкою, під час якого розподіл температури йде зверху вниз.
Комплект постачання:colder «Кучка Ряба» ДБ-130, терморегулятор (електронний), термометр, сітка перевороту, ручка механізму перевороту, посібник з експлуатації, коробка упаковувальна.
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення | |
|---|---|---|
| Перевертання яєць | механічне | |
| Живлення від мережі, В | 220 | |
| Споживана потужність, Вт, не більш ніж | 30-100 | |
| Діапазон регулювання температури, °С | 35 — 40 | |
| Підтримка температури | автоматичне | |
| Точність автоматичної підтримки температури, °C | 0,25 | |
| Габаритні розміри, мм | 600х600х270 | |
| Маса, кг, не більш ніж | 2,8 | |
| Тип терморегулятора | електромеханічний | |
| Тип нагрівача | лампи (4 шт. х 40 Вт) | |
| Корпус Сіндіса | пінопласт, металевий каркас, пластикова обшивка | |
| Типу яєць | курячі, качині, індичі, фазаньї | |
| Вологість | вільне випаровування | |
| Повітряобмін | природний | |
| Комплектація | Корпус; Кришка пінопластова; Терморегулятор O-MEGA; Металева решітка; Ванночки для води; Спиртовий градусник; Інструкція; Пакувальна коробка |
Місткість яєць
| з переворотом | без перевороту | |
| Курячих | до 80 | до 130 |
| Гусячих | до 48 | до 72 |
| Качиних | до 57 | до 85 |
| Індюшних | до 57 | до 85 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пінопласт, пластик |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Повітряобмін | Природний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Нове |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 130 шт. |
| Гусячі яйця | 60 шт. |
| Качині яйця | 90 шт |
| Перепелені яйця | 270 шт. |
| Індюшині яйця | 90 шт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | аналоговий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Переворот яєць | Механічний |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електромеханічний |
- Ціна: 1 443,60 ₴




