-10%

Інкубатор механічний Курочка Ряба ІБ130 Інфрачервоний з Вентилятором Цифровий Пластиковий для яєць
1 958 ₴
1 762,20 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інкубатор механічний Курочка Ряба ІБ130 Інфрачервоний з Вентилятором Цифровий Пластиковий для яєць
"Курочка Ряба" з механічним переворотом на 130 яєць — модель нового покоління побутових акваріумів, відмітною особливістю якої є наявність інфрачервоного плівкового нагрівача.
Інкубатор має такі особливості в комплектації та механізмі:
- Корпус складається з високоміцного литого пінопласту, обшитого пластиком, герметичність якого підвищує відсоток відвідуваності.
- Цифровий терморегулятор підвищеної точності розташований із зовнішнього боку кришки (відбиває температуру на цифровому табло).
- Переворот яєць відбувається за допомогою зміни положення ручки поворотного механізму.
- Інфрачервоний нагрівач забезпечує рівномірний розподіл тепла всередині приладу (зокрема відстань між нагрівачем і яйцями, що сприяє максимальному виведенню молодняка).
- Тепло в плічка рівномірно розподіляється за допомогою вентилятора.
Місткість яєць:
- курячі: до 130 (80 з переворотом);
- качині та індирні: до 85 (57 з переворотом);
- гусячі: до 72 (48 з переворотом).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Повітряобмін | Примусовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Нове |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 130 шт. |
| Гусячі яйця | 72 шт. |
| Качині яйця | 85 шт. |
| Індюшині яйця | 85 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Висота | 270 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Корпус пінопласт обшитий пластиком |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
| Підтримка вологості | Примусова циркуляція повітря |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Переворот яєць | Механічний |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 762,20 ₴

