
Інкубатор механічний Насідка ДБМ 70 на 70 яєць обшитий Металом із механічним переворотом Цифровий для яєць
1 727 ₴
1 554,30 ₴
- Готово до відправки
Інкубатор механічний Насідка ДБМ 70 на 70 яєць обшитий Металом із механічним переворотом Цифровий для яєць
Якщо ви вирішили вирощувати птицю в домашніх умовах, то без побутовогоувальника вам не обійтися: витрати на пташенят знизяться до одноразової купівлі акваріума та невеликої кількості яєць, з яких вони вилупляться.
У моделі "Насидка ДБМ-70" встановлений аналоговий терморегулятор. Корпус очисника обшитий периметром металом, що допомагає краще зберігати тепло під час інкубації.
Він інкубує яйця як усіх різновидів домашніх птахів, так і японських перепелів, співаків та екзотичних птахів. Інкубатор призначений для експлуатації в закритих опалюваних приміщеннях у нормальних кліматичних умовах, за температури повітря від +15 до +35 °C. Відрегульований в лабораторних умовах на температуру в діапазоні 37,7-38,3 °C.
Механічний переворот яєць відбувається через переміщення сітки: зовні є спеціальна мотузка, яку потрібно потягнути.
Розміри: 59х40х19.5 см
Розміри в пакованні: 60.5х41х21 см
Вага нетто: 2.5 кг
Вага брутто: 2.9 кг
Країна-виробник: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насідка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.25 град. |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Повітряобмін | Природний |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Матеріал корпусу | Пенопласт |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Мінімальна температура | 36 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 70 шт |
| Гусячі яйця | 30 шт. |
| Качині яйця | 45 шт. |
| Перепелені яйця | 150 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина: | 590 мм |
| Висота | 195 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Тип терморегулятора | Електронний |
- Ціна: 1 554,30 ₴



