-10%

Інкубатор із ручним переворотом Насідка на 100 яєць, побутовий домашній ручний переворот ламповий цифровий
1 482 ₴
1 333,80 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інкубатор із ручним переворотом Насідка на 100 яєць, побутовий домашній ручний переворот ламповий цифровийОсновні атрибути |
|
|---|---|
| Виробник | Насідка |
| Повітряобмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пенопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 275 мм |
| Довжина: | 610 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 30 шт. |
| Індюшині яйця | 45 шт. |
| Курячі яйця | 70 шт |
| Перепелені яйця | до 180 шт. |
| Качині яйця | 45 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 36 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
Бічні сторони акваріума складаються з пінопласту, оббитого металевим куточком. Низ у Алана також пінопластовий, кришка ж — з полістиролу. У кришці передбачене оглядове вікно.
Інкубатор обладнаний нагрівальним елементом потужністю 80 Вт (дві лампи). Постачаєтьсячі з цифровим терморегулятором і градусником.
Також у комплекті з атласом ви знайдете докладну інструкцію з експлуатації.
Переворот яєць — ручний.
Необхідно в процесі інкубації кожні 10-15 годин перевертати всі закладені яйця, перед цим промаркувавши їх м'яким олівцем символами O і X.
До акваріума можна придбати овоскоп, вологомір, а також інші аксесуари: дізнавайтеся наявність під час замовлення!
Кількість яєць вказана приблизно та залежить від типу та розміру яйця.
Колір і комплектація атласу може відрізнятися від світлин на сайті та змінено виробником на його розсуд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Переворот яєць | Ручний |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 333,80 ₴


