
Настільна газова плита двоконфоркова ЕЛНА плитка таганок на 2 дві конфорки для газу переносна для дачі
1 386 ₴
1 247,40 ₴
- Готово до відправки
Настільна газова плита двоконфоркова ЕЛНА плитка таганок на 2 дві конфорки для газу переносна для дачі
У невеликих кухнях, де немає можливості поставити габаритну стаціонарну плиту, можна використовувати переносну газову плиту. За своїми технічними можливостями вона практично нічим не поступається звичайному побутовому приладу. З її допомогою також можна швидко підігріти або приготувати їжу.
Модель розрахована на дві конфорки. До кожної конфорки йде окремий регулятор потужності нагрівання. З його допомогою можна коригувати інтенсивність подавання газу. Обладнання вирізняється економною витратою палива. Упродовж однієї години витрачатиметься 160 грамів палива.
Корпус газової плити виготовляється з міцного металу, який добре протистоїть появі подряпин та інших дефектів. Вся робоча поверхня покрита емаллю, яка надає всьому виробу естетичного зовнішнього вигляду. За такою плитою дуже просто доглядати. З її поверхні можна без проблем видалити будь-які типи забруднення.
Над конфорками встановлюється решітка, на якій стійко розміщується будь-який тип посуду. Вона виготовлена з міцного металу, який може протистояти впливу відкритого вогню. Для підвищеної стійкості плити на поверхні меблів внизу передбачені прогумовані ніжки. На продукцію видається гарантія терміном 30 місяців.
Двоконфоркова газова плита приєднується до балона та працює на зрідженому газі.
Характеристики
| Тип | настільна плита газова |
| Тип газу | скроєний за ДСТУ 4047-2001 (у балонах) |
| Тиск газу, Па | 2940 |
| Кількість конфорок | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 2.0 кВт (1.0 / 1.0) |
| Діаметр конфорки | 15.0 см |
| Тип керування | поворотні перемикачі |
| Ступеневе регулювання нагрівання | немає |
| Плавне регулювання нагрівання | да |
| Світловий індикатор роботи | да |
| Матеріал корпусу | емальована сталь |
| Матеріал конфорки | сталь |
| Колір | чорний |
| Габаритні розміри | 49 x 30 x 11.5 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Комплектація | газова настільна плита інструкція із застосування гарантійний талон |
| Країна-виробник | Україна |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Основні | |
| Виробник | Елна-Сервіс |
| Тип керування | Механічне |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип плити | Настільна |
| Варильна поверхня | газова |
| Покриття варильної поверхні | эмаль |
| Стан | Нове |
| Ширина плити | 50 см |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elna |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 247,40 ₴

