
Інкубатор механічний Насідка на 70 яєць Литий Ламповий з механічним переворотом Мембранний для яєць
1 510 ₴
1 359 ₴
- Готово до відправки
Інкубатор механічний Насідка на 70 яєць Литий Ламповий з механічним переворотом Мембранний для яєць
Інкубатор механічний Насідка ІПМ-70 мембранний, ламповий.
Місткість:
- курячих яєць — до 60 шт.;
- качиних, індичих яєць — до 28 шт.;
- перепелиних яєць — до 120 шт.
Корпус Колянда виготовлена із суцільнопресованого пінопласту завтовшки 3 см.
Переворот яєць — механічний. Здійснюється переміщення решітки, на якій укладені яйця, відносно дна (при цьому яйця впираються в спиці та відбувається переворот). Щоб перемістити решітку, досить потягнути за мотузку, розташовану зовні черевика яйця попередньо з обох боків промаркуються м'яким олівцем символами Х і О.
Терморегулятор — мембранний, без дисплея, вбудований у верхню кришку. Температура регулюється поворотом ручки, виводиться на градуснику.
Нагрівання — ламповий (4 шт.)
Вологість — підтримується за рахунок природного випаровування. Вода заливається в піддон, який має кілька каналів. Чим більше каналів ви заповніть, тим більше буде вологість в сибірці. Вологість визначається за запотіванням оглядових вікон.
!!! Кількість яєць вказана приблизно та залежить від типу та розміру яйця.
Колір і комплектація атласу можуть відрізнятися від світлин на сайті та змінити виробником на його розсуд
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насідка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Нове |
| Переворот яєць | Механічний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Повітряобмін | Природний |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Матеріал корпусу | Пенопласт |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 60 шт. |
| Качині яйця | 28 шт. |
| Перепелені яйця | 120 шт |
| Індюшині яйця | 28 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина: | 470 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі | |
| Тип терморегулятора | Мембранний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Механічний |
- Ціна: 1 359 ₴



