
Інкубатор механічний Теплух на 100 яєць Теновий з Вологоміром механічним переворотом Цифровий для яєць
2 570 ₴
2 313 ₴
- Готово до відправки
Інкубатор механічний Теплух на 100 яєць Теновий з Вологоміром механічним переворотом Цифровий для яєць
Інкубатор механічний Теплух ДБ 100 ТМВ Теновий із вологоміром 220 кв.
Забезпечує рівномірне нагрівання яєць будь-якого розміру, від перепелиних до індичих і гусячих. Однією з найкращих і унікальних моделей акваріумів є саме цей укомплектований теновим нагрівальним елементом і зручною системою механічного перевороту яєць.
Інкубатор «Тепка ДБЖ 100 ТМВ12» має дисплей, за допомогою якого можна ефективно контролювати процеси, що відбуваються в лактози.
За максимальну точність заданої вами температури відповідає електронний терморегулятор, який плавно та рівномірно розподіляє тепло по всьому плічка й автоматично підтримує температуру. Такожбухл «Тепка ДБЖ 100 ТМВ12» обладнаний примусовим повітрообміном.
Ємність максимальна без решітки:
- курячих яєць — 100 шт.;
- гусячих — 40 шт.;
- качиних — 80 шт;
- перепелиних яєць — 290 шт.
Поворот яєць: механічний, за допомогою перетягування сітки вперед/зворотно.
Блок керування: Інверторний. Забезпечить плавний набір і зниження температури: у разі досягнення заданої температури лактози Теплу не вимикається, а переходить на знижену потужність і дуже точно підтримує температуру на заданому рівні постійно.
Обогрев: теновий.
Вентилятор: вбудований турборектор.
Датчик вологості — наявний.
Живлення: 220В.
Кількість яєць вказана приблизно та залежить від типу та розміру яйця.
Колір і комплектація атласу може відрізнятися від світлин на сайті та змінено виробником на його розсуд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплу |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Нове |
| Переворот яєць | Механічний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Повітряобмін | Примусовий |
| Нагрівальний елемент | ТЕНовий |
| Матеріал корпусу | Пенопласт |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 100 шт. |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Качині яйця | 80 шт. |
| Перепелені яйця | 290 шт. |
| Індюшині яйця | 80 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина: | 700 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5 |
| Вологість | Вологомір |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | З Вологомером |
| Тип терморегулятора | Інверторний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Тип терморегулятора | Електронний |
- Ціна: 2 313 ₴



