Одноразова креманка пластикова біла (100 шт.)
762 034,72 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001683
Одноразова креманка пластикова біла (100 шт.)Немає в наявності
762 034,72 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Одноразові тарілки, виготовлені в класичній круглій формі. Можуть бути використані для гарячих і холодних страв, не пропускають вологу, стійкі до прогинання. Тарілки виготовлені з високоякісного поліетилену білого кольору, який не вступає в взаємодію з харчовими продуктами та не виділяє токсинів. Максимальна температура використовуваних харчових продуктів — 70 °C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішня | 3,4 см |
| Діаметр верху | 11см |
| Діаметр дна (низа) | 7 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 7000шт |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для прийому і зберігання їжі |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Креманка |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 034,72 ₴/пач
