-10%

Контейнер пластиковий з відкидною кришкою V580 мл SL10-1 130*130*33*16 (50 шт) DT000014347
335,68 ₴/пач
302,11 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014347
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блістерна упаковка для продуктів — особливий різновид паковання, виготовлений із пластику (доступні рішення з поліпропілену, поліетилену, полістиролу). Таке паковання насамперед призначається для розфасування різних харчових продуктів. Наприклад, овочів і фруктів, салатів, олії або морозива, сирів, сиру, сиру, безлічі інших продуктів, кондитерських виробів (всеможливих тістечок або тортів), напівфабрикатів, морепродуктів.
Пластикове паковання для зберігання харчових продуктів може закриватися пластиковою кришкою, запаватися плівкою, фольгою. Таке паковання й називається блістер або контейнери з полістиролу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6 см |
| Довжина | 11,9 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 1200шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Обсяг | 500мл |
| Внутрішній розмір | 102мм*103мм*48мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | харчової контейнер |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11,9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302,11 ₴/пач

