-10%

Пакет паперовий подарунковий квадратний 23*24*10 (артKV-056) (12 шт) DT000013562
319,03 ₴/пач
287,12 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013562
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперовий подарунковий пакет квадрат. Розмір: 23*24*10 см. Дрібований папір із глянсовою ламінацією. Ціна вказана за паковання — 12 шт. одного різновиду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10см |
| Довжина | 24см |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Область застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | Да |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип ручки | Канатики |
| Товщина | 100 мікрон |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 23см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287,12 ₴/пач

