
Пакет паперовий подарунковий під пляшку 12/9/36 (артBUT-33) (12 шт) DT000014440
1 582,33 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014440
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Якщо ви шукаєте, у що можна упакувати подарунки на будь-яке корпоративне свято або діловий захід, використовуйте подарункові пакети під пляшки, адже часто саме алкоголь стає прекрасним подарунком для працівників, колег або бізнес-партнерів. Саме тому останнім часом відзначена популярність такого паковання, як недорогі подарункові пакети під пляшки, купити які можна для будь-якого приводу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 100 мікрон |
| Довжина | 12см |
| Область застосування | Повсякденна |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
| Друк малюнка | Да |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Глибина | 36 см |
| Тип ручки | Канатики |
| Кількість в упаковці | 12шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 582,33 ₴/пач


