-10%

Стакан горщик для розсади 450 мл 250 шт. і квітів місткість стаканчик круглий новий пластиковий розсадний технічний з отворами
595,83 ₴/пач
536,24 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014554
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стакан горщик для розсади 450 мл 250 шт. і квітів місткість стаканчик круглий новий пластиковий розсадний технічний з отворами
Компактний і функціональний горщик циліндричної форми від українського виробника АНДРЕКС стане ідеальним будинком для ваших улюблених рослин. Завдяки універсальному встановленню настільної або підлогової — він легко впишеться в будь-який інтер'єр.
Ключові характеристики:
- Тип: Горщик
- Виробник: АНДРЕКС
- Країна виробник: Україна
- Стан: Нове
- Встановлення: Настільна, Підлогова
- Форма: Циліндрична
- Дренажні отвори: Так (забезпечують оптимальний дренаж і запобігають застійності води)
- Габаритні розміри:
- Діаметр: 100 мм
- Висота: 85 мм
- Об'єм: 0.45 л
Цей горщик — чудове поєднання якості, практичності та естетики для ваших рослин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АНДРЕКС |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення | Підлогова, Настільна |
| Дренажні отвори | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Циліндрична |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Об`єм | 0.45 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,5 см |
| Діаметр дна (низа) | 7,5 см |
| Кількість в упаковці | 250шт |
| Кількість в ящику | 1750 шт. |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для агрокультури |
| Обсяг | 450мл |
| Розмір зовнішній | 100 мм*85мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536,24 ₴/пач




