-10%

Паперові крафт-пакети саше 100х140х40 100 шт. жиростійкі білі з крафт паперу для пакування гарячої випічки крафтові
96,67 ₴/пач
87 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014580
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові крафт пакети саше 100х140х40 100 шт. жиростійкі білі з крафт паперу для пакування гарячої випічки крафтові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 4 см |
| Довжина | 14см |
| Кількість в ящику | 2000шт |
| Матеріал виробу | Папір жиростойкая |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴/пач


