
Термоетикетки для великодніх яєць 100 шт Асорті, термонаклейки, стрічка, термоплівка на яйця
383,33 ₴/пач
345 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005727
Термоетикетки для великодніх яєць 100 шт., термонаклейки, стрічка, термоплівка на яйця, великодні наклейки
Термоусадкова етикетка — це чудовий сучасний і швидкий спосіб прикрашання традиційного пасивного яйця. На раніше зварене охолоджене яйце потрібно одягнути термоетикетку й опустити на 2-3 секунди в гарячу воду. Вона швидко схопиться й обтягне овальну форму яйця. Асортимент змінюється постійно, тому ми пропонуємо розглядати термоетикетки за тематикою, у кожній тематиці може бути кілька різновидів картинок. Подивіться, що за диво помістила мама в страву? Тут яйце, але не просте: Золоте розписне, як яскрава іграшка! Тут смужки, завитушки, багато маленьких кілочок, зірок, гурточків і сердець. Для чого всі ці фарби, як у старій добрій казці? Мама всім дала відповіді: – Великодня – свято найсвітліше! А яйце, відоме мені, Символ життя на землі!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 7.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Матеріал виробу | Стрічка термозбіжна |
| Матеріал(особливості) | не перевищує окружність 13,5 см |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Друк малюнка | Пасхальна тематика |
| Розмір зовнішній | 360мм*72мм |
| Сезонність товару | До Великодня |
| Тип | Пасхальне прикраса для яєць |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 345 ₴/пач

