
Соломка трубочка паперова 25 шт. чорна (1 пачка) DT000014725
52 337,03 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014725
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Соломка трубочка паперова 25 шт. чорна (1 пачка) DT000014725
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 4.8 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20см |
| Кількість в ящику | 400 уп |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Розмір зовнішній | 4,8 мм*195мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Трубачка |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Крафт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 337,03 ₴


