
Соломка трубочка паперова 25 шт. салатова (1 пачка) DT000014726
14 779,31 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014726
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Соломка трубочка паперова 25шт салатова (1 пачка) DT000014726
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр | 4,8 мм |
| Довжина | 20см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 400 уп |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Розмір зовнішній | 4,8 мм*195мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Трубачка |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Крафт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 779,31 ₴


