-10%

Подарункова коробка для куліча пасхи 14х14х18.7 400 г паперове паковання пасхальне для пасок, картонна кольорова
33,49 ₴
30,14 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014951
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка для кулічів пасхи 14х14х18.7 см 400 г Упаковка картонна пасхальна подарункова для Chacklяного кулічу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Папір |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З віконцем |
| Висота | 187 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,14 ₴






