-10%

Упаковка конус під квіти h70/7низ/20верх (100 шт.) візерунок 172 (3) РОМАШКА (100 шт)
245,35 ₴/пач
220,82 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015099
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фольгований пакет "Новий рік" Пакети призначені для розфасування цукерок, шоколадок та інших подарунків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 67 см |
| Довжина | 19,5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Паковання кольорів |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 7,5 см |
| Основні | |
| Тип | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220,82 ₴/пач



