-10%

Упаковка для курячих яєць 50 лотків XXL на 10 шт. комірок пластиковий контейнер тара під яйця одноразова прозора яєчна
711,66 ₴/пач
640,49 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014998
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Упаковка для курячих яєць 50 лотків XXL на 10 шт. комірок пластиковий контейнер тара під яйця одноразова прозора яєчна
Представляємо зручне та практичне паковання для курячих яєць: 50 одноразових пластикових лотків, кожен на 10 комірок XXL. Прозора тара забезпечує чудову видимість вмісту та надійний захист яєць під час транспортування та зберігання.
Характеристики:
- Тип товару: Паковання для курячих яєць
- Кількість лотків у комплекті: 50 шт.
- Місткість лотка: 10 комірок
- Розмір комірок: XXL
- Матеріал: Пластик
- Тип використання: Одноразова
- Цвет: Прозорий
- Призначення: Контейнер, тара під яйця
Комплектація
- 50 пластикових лотків для яєць XXL (по 10 комірок у кожному)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7,5 см |
| Довжина | 26,5 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 480шт |
| Матеріал виробу | ПЭТ |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Упаковка для яєць |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640,49 ₴/пач



