Коробка для Локшини SPL 500KK КРАФТ (50 шт.)
288,19 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015107
Коробка для Локшини SPL 500KK КРАФТ (50 шт.)Готово до відправки
288,19 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперова тарілка. Використовується спільно з іншими елементами колекції з дизайну (салфетки, прилади, скатертини тощо) як прикраса столу або за своїм безпосереднім призначенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 11,3 см |
| Висота внутрішня | 10,5 см |
| Діаметр верху | 9 см |
| Діаметр дна (низа) | 9,5 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Крафт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288,19 ₴/пач
