-10%

Сеялка ручна дворядна Вінниця Севалка ручна овочева для точного точкового посіву висіву насіння 2 рядна
2 750 ₴
2 475 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сеялка зручна та проста в експлуатації. Робота на ній не вимагає спеціальної підготовки, але треба мати на увазі, що під час висівання кожної нової культури необхідні певні навички.
Регулюється ширина міжряджень від 16 до 50 см.
Головні переваги сітківки дворядної:
- Міжряджани за шириною рівні 50-60 см.
- Ручки агрегату зроблені з металевої труби з пластиковими наконечниками.
- Посилені щіточки.
- Розподільний диск виготовлений із металу.
- Сеялка має спеціальне порошкове покриття для захисту від корозії й іржі.
Характеристики сітківниці
| Матеріал виготовлення | високоякісна сталь |
| Тип висівного апарату | щітковий |
| Тип сорошика | кілеподібний |
| Тип окучника | конусний |
| Тип приводу | прямий |
| Кількість розподільних дисків, шт. | 2 |
| Діаметр ведучого колеса, мм | 320 |
| Продуктивність га/год | до 0.5 |
| Кількість висівних рядів | 2 |
| Місткість одного бункера, куб.дм | 2.5 |
| Кількість бункерів | 2 |
| Тип | сітківка ручна дворядна |
| Максимальна ширина міжряджання, см | 50 |
| Максимальна ширина посіву, см | 5 |
| Крок висівання під час використання диска з 4 плечима, см | 27 |
| Крок висівання під час використання диска з двома плечима, см | 54 |
| Габарити пристрою без урахування ручок, см | 40.0 х 28.0 х 38.0 см |
| Вага, кг, не більш ніж | 11.7 |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11.7 кг |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Основні | |
| Виробник | Юга-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бункера | 2.5 куб. дм |
| Кількість бункерів | 2 шт |
| Стан | Нове |
| Кількість висівних рядів | 2 |
| Ширина міжряджання | 160 мм |
| Тип сорошика | Кілеподібний |
| Тип висівного апарату | Щітковий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴


