-10%

Господарська сумка господарська кольорова 36х34 см із ручками поліпропіленова з малюнком, з поліпропілену для продуктів базарна
74,17 ₴
66,76 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005879
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Господарська сумка господарська кольорова 36х34 см із ручками поліпропіленова з малюнком, з поліпропілену для продуктів базарна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Господарська сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування | Повсякденна |
| Висота зовнішня | 36см |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Колір виробу | синій |
| Друк малюнка | Нічне місто |
| Сезонність товару | Круглий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66,76 ₴
