-10%

Лоток з харчового картону "KRAFT" 1300 мл 270*200*50 (25 шт)
379,16 ₴/пач
341,25 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015250
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток із харчового картона "KRAFT" 1300 мл 270*200*50 (25 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Довжина | 20см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Крафт |
| Ширина | 27см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341,25 ₴/пач
