
Лоток з харчового картону "KRAFT" 1550 мл 300 *225*25 (25 шт)
1 025,24 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015251
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лоток із харчового картона "KRAFT" 1550 мл 300 *225 *25 (25 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Довжина | 22,5 см |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Висота зовнішня | 2,5 см |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Колір виробу | Крафт |
| Ширина | 30 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 025,24 ₴/пач
