-10%

Лоток з харчового картону "KRAFT" 400 мл 225 *135*25 (25 шт)
147,79 ₴/пач
133,01 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015252
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток із харчового картона "KRAFT" 400 мл 225 *135 *25 (25 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Довжина | 13,5 см |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Висота зовнішня | 2,5 см |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Колір виробу | Крафт |
| Ширина | 22,5 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 25шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,01 ₴/пач
