
Лоток з харчового картону "KRAFT" 800 мл 275 *185*25 (25 шт)
751,04 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015253
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лоток із харчового картона "KRAFT" 800 мл 275 *185 * 25 (25 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2,5 см |
| Довжина | 18,5 см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Крафт |
| Ширина | 27,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 751,04 ₴/пач
