-10%

Лоток з харчового картону "KRAFT" 700 мл 220 * 150 * 45 (25 шт.)
235,83 ₴/пач
212,25 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015255
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток із харчового картона "KRAFT" 700 мл 220 * 150 * 45 (25 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,5 см |
| Довжина | 15 см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Крафт |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,25 ₴/пач
