Упаковка для десертів А-220/220/85 V=3300 мл (25 шт.)
1 418,18 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015409
Упаковка для десертів А-220/220/85 V=3300 мл (25 шт.)Немає в наявності
1 418,18 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Одноразові пластикові контейнери для тортів, рулетів, випічки та інших кондитерських виробів. Прозоре паковання PET демонструє ваш продукт у всій його красі. Контейнери герметично закриваються, що дає змогу зберегти свіжість, соковитість і м'якість кондитерських виробів, у такий спосіб продовжуючи термін його зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,5 см |
| Довжина | 22см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 300шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Обсяг | 3300мл |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | Упаковка для тортів |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 418,18 ₴/пач
