-10%

Контейнер пластиковий з відкидною кришкою А-136/157/65 V=910 (50 шт)
389,16 ₴/пач
350,25 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015416
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блістерне паковання для продуктів — особливий різновид паковання, виготовлений із пластику (доступні рішення з поліпропілену, поліетилену, полістиролу). Таке паковання насамперед призначається для розфасування різних харчових продуктів. Наприклад, овочів і фруктів, салатів, олії або морозива, сирів, сиру, сиру, безлічі інших продуктів, кондитерських виробів (всеможливих тістечок або тортів), напівфабрикатів, морепродуктів.
Пластикове паковання для зберігання харчових продуктів може закриватися пластиковою кришкою, запаватися плівкою, фольгою. Таке паковання й називається блістер або контейнери з полістиролу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Кількість в упаковці | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6,5 см |
| Довжина | 13,6 см |
| Кількість в ящику | 600шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Друк малюнка | немає |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 15,7 см |
| Обсяг | 910.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350,25 ₴/пач

