Мішалка Дерев'яна 14 см*1,5 мм*5мм 800 шт "С" (1 пачка)
106 188,12 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011969
Мішалка Дерев'яна 14 см*1,5 мм*5мм 800 шт "С" (1 пачка)Немає в наявності
106 188,12 ₴
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 690 шт. |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 17 см |
| Кількість в ящику | 40 уп |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Матеріал(особливості) | є зламана та нешліфована |
| Область застосування | Для напоїв |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Мішалка |
| Товщина | 1,5мм |
| Колір виробу | натуральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 188,12 ₴
