-10%

Паперові крафт пакети саше 160х40х300 100 шт. білі з крафт паперу для пакування гарячої випічки крафтові для харчових продуктів
127,28 ₴/пач
114,55 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015607
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові крафт пакети саше 160х40х300 70 г/м2 100 шт. білі з крафт паперу для пакування гарячої випічки крафтові для харчових продуктів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Довжина | 30см |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Форма | Прямокутне |
| Матеріал виробу | Папір |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 16см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Глибина | 4 см |
| Щільність | 70 г\м2 |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114,55 ₴/пач



