-10%

Паперові крафт-пакети саше 100х50х560 100 шт. для багетів бурі з крафт-папіру для пакування гарячої випічки крафтові для хліба
125,74 ₴/пач
113,17 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015611
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові крафт пакети саше 100х50х560 100 шт. для багетів бурі з крафт паперу для пакування гарячої випічки крафтові для хліба
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Довжина | 56 см |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Форма | Прямокутне |
| Матеріал виробу | Папір |
| Колір виробу | бурей |
| Ширина | 10 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Глибина | 5 см |
| Щільність | 40 г\м2 |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113,17 ₴/пач


