Паперовий рушник V/V сірий (160листів) (1 пачка)
41,81 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015702
Паперовий рушник V/V сірий (160листів) (1 пачка)В наявності
41,81 ₴
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушники паперові сьогодні стали невіддільним атрибутом туалетних кімнат, більшості громадських закладів. Виготовлені на сучасному обладнанні паперові рушники характеризуються високою поглинанням, особливою м'якістю, мінімальним розшаруванням.
Паперові рушники можуть бути в різних модифікаціях: одно- або двошарові, рулонні та листові, крім того, можуть відрізнятися за колірною гамою. Матеріалом для виготовлення високоякісних рушників слугує 100% вологоміцна целюлоза. Для виробництва економкласу може використовуватися вторинна сировина (вологоміцна макулатура).
Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Колір | Сірий |
| Кількість в упаковці | 160 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25см |
| Кількість в ящику | 25уп |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | вторинна целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Щільність | 39 гр./кв. м г/м2 |
| Розмір зовнішній | 230мм*250мм |
| Розмір однієї серветки | 230мм*250мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папірний рушник |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | сірий |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,81 ₴
