-10%

Новорічний подарунковий пакет 23х24х10 12 шт. паперовий із новорічним малюнком для подарунків гарний на новий рік середній
330,03 ₴/пач
297,02 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006501
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новорічний подарунковий пакет 23х24х10 12 шт. паперовий із новорічним малюнком для подарунків гарний на новий рік середній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 100 мікрон |
| Довжина | 24см |
| Область застосування | Повсякденна |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 23см |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Глибина | 10см |
| Тип ручки | Канатики |
| Кількість в упаковці | 12шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297,02 ₴/пач



