
Новогодний подарочный пакет для бутылки 12шт бумажный с новогодним рисунком для подарков красивый на новый год под бутылку
308,02 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015856
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новорічний подарунковий пакет для пляшки 12 шт. паперовий із новорічним малюнком для подарунків гарний на новий рік під пляшку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 100 мікрон |
| Довжина | 12см |
| Область застосування | Повсякденна |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Глибина | 36 см |
| Тип ручки | Канатики |
| Кількість в упаковці | 12шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308,02 ₴/пач


