
Корморізка електрична дискова БІЧКА РКС Нержавійка кормів Кормоподрібнювач для вощевого коренеплодів
6 051 ₴
5 445,90 ₴
- Готово до відправки
Корморізка електрична дискова БІЧКА РКС Нержавійка кормів Кормоподрібнювач дисковий овочів коренеплодів
Корморізка-овочерізка "Бочка" електрична — це незамінний помічник у будь-якому фермерському господарстві.
Призначена для подрібнення овочів і коренеплодів твердих сортів, як-от буряк, картопля яблука тощо.
Різальний елемент овочерізки виготовлений зі сталі та обладнаний ножами з гострими зубцями, які забезпечують рівномірне нарізування продукту та якісне стружка. Привод корморізки електричний. Завантажувальний бункер виготовлений із неіржавкої сталі, а його об'єм становить 10 літрів.
Перевагою цієї моделі "Бочка" є те, що всі елементи виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі.
Завдяки використанню неіржавкої сталі, корм можна використовувати за прямим призначенням для підготовки корму, а також для приготування соків і вина.
Особливості годівниці "Бочка":
- потужність двигуна 0,18 кВт;
- продуктивність щонайменше 400 кг/год ;
- обертання двигуна 1500 об/хв;
- напруга живлення 220 В.
Овочерізка обладнана спеціальним редуктором, передавальні числа якого забезпечують ефективне подрібнення продукту, попри невелику потужність двигуна. Корморізка компактна та легка у встановленні та застосуванні.
Переваги годівниці "Бочка":
- За короткий термін дає змогу переробити велику кількість фруктів.
- Максимальний розмір подрібненої фракції (не більш ніж 20х8х4 мм.
- Висока продуктивність — не менш ніж 300 кг/год.
- Різальний елемент подрібнювача зроблений із неіржавкої сталі та обладнаний ножами з гострими зубцями, що забезпечує якісне стружування.
- Кришка накриває ємність, щоб частинки коренеплодів не вилітали під час різання.
- Кнопка "Пуск" виведена на корпус і гарантує безпечне вмикання.
- Ніжки з пластиковими чохлами гарантують стійкість і захист поверхні підлоги від подряпин.
- Зручний і простий у встановленні та застосуванні, компактний у зберіганні та транспортуванні.
Комплектація
- подрібнювач: 1 шт.;
- кришка: 1 шт.;
- ніжки: 3 шт.;
- інструкція.
Привод годівниці
| Привод | електричний |
| Тип мережі | двофазна |
| Тип двигуна | асинхронний |
| Споживана потужність, Вт, не більш ніж | 180 |
| Кількість обертів на робочому валу, об/хв | 1500 (± 10%) |
| Виробник електродвигуна | Україна |
| Матеріал обмотки двигуна | мідь |
| Наявність пускової кнопки | є |
Загальні характеристики годівниці
| Об'єм завантажувального бункера, л | 10 |
| Максимальний об'єм завантаження кормів у бункер, л | 5 |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Робочий подрібнювач годівниці | диск із ножами типу "гребінка" |
| Максимальні розміри коренеплодів для завантаження, мм | 250х200 |
| Максимальний розмір подрібненої фракції, мм | 20х8х4 |
| Перероблювана сировина | коренеплоди, фрукти й овочі |
| Продуктивність подрібнення кормів, кг/год | не менш ніж 400 |
| Габаритні розміри в пакованні, мм | 415х335х455 |
| Маса, кг | 18 |
Використовувані матеріали
| Корпус | неіржавка сталь |
| Завантажувальний бункер | неіржавка сталь |
| Стінки робочої камери | неіржавка сталь |
| Різальний механізм | неіржавка сталь |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Довжина: | 415 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | РКС-ПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Перероблювана сировина | Корнеплоди, Фрукти |
| Продуктивність, кг/год | |
| Корнеплоди | 400 кг/год |
| Овощи | 400 кг/год |
| Фрукти | 400 кг/год |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
- Ціна: 5 445,90 ₴



