Топ
-10%

Кукурузолущилка електрична побутова ПІВДЕН СЕРВІС лущилка для кукурудзи Електрооблущувач кукурудзи
4 062 ₴
3 655,80 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кукурудзолущка електрична побутова ЮГА СЕРВІС Луску для кукурудзи Електрооблущувач кача качанів кукурудзи
Технічні характеристики кукурудзики електричної:
Продуктивність лупи (не менш ніж): 300-350 кг/год
Габаритні розміри в пакованні (ДхШхВ): 255х255х275 мм
Маса (не більш ніж): 11 кг
Електродвигун: потужністю 180 Вт напруги
Комплектність кукурудзаоловлілки електричної:
- Кукурудзолущилка електрична: 1 шт.
- Посібник з експлуатації: 1 шт.
- Циліндрична насадка: 1 шт.
Виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | РКС-ПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Перероблювана сировина | Кукурузные початки |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність двигуна | 0.18 кВт |
| Стан | Нове |
| Потужність | 180 Вт |
| Маса (не більш ніж) | 11 кг |
| Продуктивність лупа (не менш ніж) | 300-350 кг/час |
| Габаритні розміри (не більш ніж) (ДхШхВ) | 250х250х450 мм. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина: | 255 мм |
| Висота | 275 мм |
| Вага | 11 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 655,80 ₴




